У Києві Mercedes на дипномерах та з охороною на джипах нахабно підрізає водіїв (фото, відео)

28.01.2021   21:42    651


У столиці автомобіль, який належить дипломатичній установі, систематично підрізає водіїв і тим самим провокує аварійні ситуації на дорогах.

Источник: nnovosti.info

Вже не вперше у поле зору потрапляє Mercedes-Benz S-Class з дипломатичними номерами DP 385 001. В одному з випадків, які зафіксували камери київських водіїв, авто супроводжував позашляховик Infiniti з номерами АА 9966 ХТ, в іншому Range Rover з номерними знаками АА 9966 РН. Ймовірно, на улюблених знаках пересувається охорона.

Это интересно:  Завдали понад 3,5 млн гривень збитків: на Львівщині судитимуть зухвалих бандитів

Дипломатичні номери DP 385 001, відповідно до національних стандартів з автомобільних номерних знаків України (ДСТУ 4278:2019), належать консульській установі. В інтернеті у відкритому доступі можна знайти перелік перших трьох цифр дипномерів і схоже на те, що норовистий Mercedes зі знахабнілою охороною відноситься до Почесного консульства Східної Республіки Уругвай.

«Так іноді хочеться купити якийсь «Москвич» і такі ось автомобілі охорони таранити, коли тебе хвацько підрізають і виштовхують з дороги. Ми ж бидло з рабами, а не представники різних країн. Дякую, що не розстріляли!», — із сарказмом написав у

Facebook киянин Олександр.

У коментарях під дописом заступник міністра енергетики Ярослав Демченков припустив, що на Mercedes вірогідно пересувається містом громадянин України, який всього лише «має корочку почесного консула якоїсь бідної держави».
загрузка...

Adblock
detector