У Китаї про коронавірус уже майже забули: як там вдалося зупинити вірус (Відео)

27.12.2020   13:31    19517days-ua.com

Фото ілюстративне

У Китаї про коронавірус уже майже забули: за добу там виявляють одиниці інфікованих.

Китайська влада на початку 2020 року могла використовувати інтернет-тролів для применшення небезпеки коронавірусу і створення враження про те, що ситуація перебуває у неї під контролем, повідомляє КорреспонденТ.

Світ вже рік живе з коронавірусом, але перші етапи його появи і поширення в Китаї досі оповиті таємницею. Жодного прозорого міжнародного розслідування так і не проведено. Замість цього продовжують спливати факти, як Китай приховував масштаби захворювання.

Это интересно:  У Житомирській області 16-річний хлопець загинув від удару струмом

Влада КНР довгий час запевняла, що вірус не передається від людини до людини, а найвірогідніше його джерело – м’ясо диких тварин. Ще навесні розвідки США, Британії, Канади, Австралії та Нової Зеландії в спільній доповіді заявили, що Китай навмисно приховував і знищував найважливіші дані про новий коронавірус, при цьому наражаючи на небезпеку інші країни.

Это интересно:  Витренко заявил, что субсидии угнетают людей (ВИДЕО)

Тепер же американське видання The New York Times стверджує, що отримало від хакерів більш ніж 3200 китайських урядових директив і 1800 службових записок, в яких йдеться про використання інтернет-тролів для замовчування небезпеки вірусу.

Як Китаю вдалося зупинити вірус, розповіли українці, які живуть у цій країні. Докладніше – у сюжеті Вікна-Новини:

Это интересно:  На акциях в России задержаны около 100 человек (ВИДЕО)Adblock
detector