У Китаї показали нову БМП на колесах (ФОТО) - Новости Ю

У Китаї показали нову БМП на колесах (ФОТО)

05.10.2021   14:11    1682

Розробники військової техніки з КНР почали поступово створювати бойові броньовані машини на базі колісної формули 6х6. Така схема була втілена в новій БМП VN22 та є аналогічною  зразкам озброєння з США та Європи.


 

Броньовану машину було продемонстровано під час виставки озброєння Zhuhai AirShow 2021, а її розробником є китайська державна корпорація Norinco.

Это интересно:  Итальянские археологи обнаружили в Ираке древнюю винодельню (Фото)

 


Нова БМП має дистанційно керований модуль, що озброєний 30-мм гарматою та комплексом керованих протитанкових ракет, які, скоріш за все, є копією ізраїльської розробки Spike NLOS. Також на башті встановлено засоби димової завіси.

Винахідники VN22 декларують високий ступінь бронювання БМП. Згідно з явленими характеристиками, машина здатна витримати постріл 25-мм снаряду у лобову проекцію та кулі 14,5 мм у борт.

На БМП становлено багатоканальні прицільно-оптичні прилади. Завдяки цим станціям, навідник та командир отримують незалежні інформаційні дані навколишнього середовища.

Это интересно:  Люди прыгали из окон, спасая детей: в России прогремел мощный взрыв в доме. Фото

Десант у VN22 розміщується в кормі корпусу, але немає викидної апарелі. Доступ до відсіку піхота здійснює через броньований люк, який розміщено в задній частині броньованої машини.

nova.net.ua


Adblock
detector