У київському Центрі пляжних видів спорту СЕТ з'явилась волейболістка висотою 7,77 метрів (фото, відео)

29.04.2021   23:04    740


У Києві з’явився новий арт-об’єкт — авторська скульптура «Fire-Girl» в стилі футуризм. Витончена волейболістка з м’ячем в руках, який ввечері світиться наче місяць, символізує любов до спорту і прагнення до перемог. Спорт-об’єкт Fire girl розмістився перед головним входом в найкрутіший в Україні Центр пляжних видів спорту СЕТ, аналог якого в Європі ще слід гарненько пошукати.

Это интересно:  У столиці вночі на пустому перехресті сталася серйозна аварія (відео)

Источник: nnovosti.infoНад скульптурою «Вогонь-дівчина» працював Олександр Мілов, знаменитий український художник-футуролог. Його робота «Любов» зробила фурор на американському фестивалі Burning Man. У створенні Fire girl брали участь Костянтин Стогній, автор програми «Надзвичайні новини», який вів переговори і залучав інвестиції для будівництва СЕТ, а також сам ідеолог Центру пляжних видів спорту Костянтин Голубцов.

Это интересно:  Зарізав товариша та кохану: суд обрав запобіжний захід 22-річному підозрюваному у Харкові (відео)

Скульптура виконана з металу, її вага становить 777 кг, а висота — 777 см.

А ось так монтували майже 8-метрову скульптуру біля київського СЕТу:

Це вже не перша співпраця письменника і мандрівника Стогнія зі скульптором Міловим. Раніше тележурналіст передав в «Бухту art space» унікальну скульптуру з особистої колекції, яку йому подарували на день народження.

Это интересно:  У столиці поліцейський пограбував перехожого (фото)

«Дракон», створений скульптором Міловим, як і всі інші його роботи, таїть в собі глибоку символіку. Філософія композиції полягає в одвічному питанні: як самому не стати чудовиськом, убивши саме чудовисько?


Adblock
detector