У керівника ДП "Антонов" журналісти "Схем" виявили незадекларовану нерухомість в окупованому Криму - Новости Ю

У керівника ДП «Антонов» журналісти «Схем» виявили незадекларовану нерухомість в окупованому Криму

19.11.2021   17:51    328

Керівник авіатранспортного підрозділу ДП «Антонов» Михайло Харченко не задекларував нерухомість в окупованому Криму, а 2020 року його право власності на цей об’єкт було зареєстровано за російським законодавством.


Источник: uainfo.org

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми», інформує UAINFO.org.


Нерухомість, якою володіє Харченко, а це готель Villa Rosa, розташований у селищі Коктебель, біля Феодосії, безпосередньо на узбережжі Чорного моря.

За даними реєстру прав на нерухоме майно, площа готелю становить 510 кв. м. У майновій декларації за 2020 рік керівник АТП ДП «Антонов» Михайло Харченко не зазначив, що має у власності готель в окупованому Криму.

Власником готелю Харченко став у 2008 році та з початку своєї роботи директором ДП «Антонов» цієї нерухомості не декларував.

Скріншот з розслідування Схеми

У розмові з журналістами Харченко спростував, що є власником цього майна та порадив звернутися до НАЗК. Також він відмовився коментувати документи, які журналісти офіційно отримали у реєстрі нерухомості України, з яких випливає, що власником цього майна саме він.

Також «Схеми» взяли витяг на цей об’єкт з Єдиного державного реєстру нерухомості про перехід прав об’єкта нерухомості РФ. Виявилось, що право власності на нерухомість у Коктебелі було перереєстровано на Харченка вже за російськими законами. Це сталося у листопаді 2020 року, коли Харченко вже обіймав посаду керівника авіатранспортного підрозділу ДП «Антонов». Цю інформацію він також відмовився пояснити та попросив знімальну групу залишити його кабінет.

Скріншот з розслідування Схеми

НАЗК провело перевірку декларації Михайла Харченка та знайшло невідповідності між його реальним майновим становищем та задекларованим на суму понад 1 млн гривень. Зокрема, там зафіксували відсутність у декларації Харченка майна в окупованому Криму та звернулися до нього за роз’ясненням.

Декларант пояснив НАЗК, що з початку 2021 року це майно вже не є його власністю, однак доступу до копій угод відчуження він не має. Харченко заявив, що рішення про відчуження нерухомості в Криму він ухвалив через складну економічну та політичну ситуацію, а також щоб уникнути негативних наслідків, можливих переслідувань його та членів його родини.

У діях директора «Авіаліній Антонова» у Нацагентстві помітили ознаки «недостовірного декларування» та передали цю інформацію до Національної поліції.Adblock
detector