У гості на парад до Путіна приїхав лише президент Таджикистану

09.05.2021   19:47    931

Источник: glavcom.ua

Емомалі Рахмон та Володимир Путін під час урочистостей у Москві
Фото: ТАСС

Президент Росії у своєму виступі до Дня перемоги не згадав про союзників СРСР по антигітлерівській коаліції

У Росії 9 травня в багатьох містах пройшли військові паради, головний з яких відбувся на Красній площі в Москві. Володимир Путін на цьому заході мав одного єдиного іноземного гостя – президента Таджикистану Емомалі Рахмона, повідомляє російська служба «Радіо Свобода».

Президент Росії у своєму виступі до Дня перемоги не згадав про союзників СРСР по антигітлерівській коаліції, а радянських громадян назвав словами «наш народ».

«Ми завжди будемо пам’ятати, що цей величний подвиг здійснив саме радянський народ. У найважчий час війни, у вирішальних битвах, що визначили результат боротьби з фашизмом, наш народ був один», – сказав Володимир Путін.


Это интересно:  "Вихорів було кілька": біля узбережжя Одеси зняли вражаючий смерч (відео)

Російський лідер також заявив, що «немає прощення тим, хто знову будує агресивні плани», й згадав якісь «збіговиська недобитих карателів». Проте конкретики у цих тезах не було, тому не ясно які країни він мав на увазі та про яких «карателів» говорив.

Відео прибуття Путіна на парад в супроводі Рахмона виклав у Twitter канал «Дождь».Раніше повідомлялося, що двоюрідний брат королеви Великобританії принц Майкл Кентський виконував функції посередника між російським президентом Володимиром Путіним та бізнесменами з третіх країн, що хотіли мати контакти з кремлівським керівництвом.

Это интересно:  В Британии собрали 700-сильный Mini Cooper на агрегатах «Хонды» (ВИДЕО)

Після нещодавніх офіційних відвідин Києва державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеним заявлені перед тим особисті перемовини президентів України й РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна не відбудуться.


Adblock
detector