У генпрокуратурі Молдови проходять обшуки - Новости Ю

У генпрокуратурі Молдови проходять обшуки

05.10.2021   23:39    291

Источник: glavcom.ua

У приміщення генеральної прокуратури зайшли співробітники Служби безпеки та інформації Молдови


скріншот з відео privesc.eu.moldova

Генеральний прокурор Молдови анонсував брифінг, але провести його не встиг

У вівторок, 5 жовтня, після рішення Вищої ради прокурорів у приміщенні генеральної прокуратури проходять обшуки. Сам генпрокурор Александр Стояногло на обіцяний брифінг не вийшов і, за повідомленнями в телеграм-каналах, вже затриманий, передає «Главком».


Это интересно:  В Николаеве пожарные спасли пса из горящей квартиры (видео)

Зокрема, на відео ресурсу Privesc.eu видно, як у приміщення генеральної прокуратури зайшли співробітники Служби безпеки та інформації.

Телеграм-канали повідомляють, що сам Александр Стояногло, його дружина, помічник Руслан Попов, а також керівник відділу прокуратури по боротьбі з організованою злочинністю були затримані. Водночас офіційного коментаря генпрокуратури наразі немає.

Раніше стало відомо, що проти Александра Стояногло була порушено кримінальне провадження після того, як сьогодні це дозволила зробити Вища рада прокурорів.

Это интересно:  В Николаеве во время ликвидации пожара найден труп мужчины (видео)

Біля будівлі генпрокуратури молдовські журналісти також помітили міністра юстиції Александра Литвиненка, який і подав скаргу на Стояногла у Вищу раду прокурорів.

Як повідомляв «Главком», у скарзі йшлося про те, що Стояногло, нібито, у 2012 році, маючи мандат депутата, вніс до закону «Про боротьбу з відмиванням грошей» правку, яка дозволила обходити норми закону.

Також Стояногло начебто був бенефіціаром сумнівних транзакцій. Зокрема, стверджується, що у 2021 році на його дружину було переоформлено дві компанії, які належали бізнесмену В’ячеславу Платону, що нині переховується у Великій Британії.

Это интересно:  Грета Тунберг виконала хіт 1980-х років (відео)

Ще одне звинувачення на адресу колишнього депутата, а нині генпрокурора – сприяння втечі вищезгаданого підприємця Платона за кордон.

Процесуальним керівником перевірки було призначено прокурора Антикорупційної прокуратури Віктора Фуртуне. Слід зазначити, що окремі члени Вищої ради прокурорів Молдови не погодилися із рішенням більшості.


Adblock
detector