Выводы «Венецианки» по закону об олигархах будут в декабре — нардеп

У Домініканській Республіці знищили 60 000 свиней через АЧС

07.09.2021   20:00    492

Спалах АЧС загрожує американському регіону. Ситуація турбує великі країни-виробники, такі як США, Канада, Мексика, Бразилія та Аргентина.

За останній місяць в Домініканській Республіці забили 60 000 свиней через спалах африканської чуми свиней (АЧС). Перший випадок АЧС в Північній Америці був виявлений 44 роки тому на Кубі. За ним слідували Домініканська Республіка в 1978 році, Гаїті в 1979 році і Бразилія в 1980 році. В даний час хвороба знаходиться на відстані 381 км від Пуерто-Ріко, який є територією США.

Під час Конференції міністрів сільського господарства Америки 2021 року загрозу біобезпеки виявили присутні на зустрічі чиновники. 100 ферм постраждали від цієї хвороби, хоча Гаїті, країна, яка має сухопутний кордон з Домініканською Республікою, не повідомила про спалах.

Это интересно:  В Индии сожгли 2,5 тысячи рогов носорогов

В ЄС готуються до спалаху АЧС - як це відіб'ється на Україні?

На сьогоднішній день Домініканська Республіка вже забила 60 000 свиней по всій країні і з 32 провінцій, які є в країні, АЧС вже присутня в 25 провінціях, де свинарство є розвинутим.


Під час Конференції міністрів сільського господарства Америки, що відбулася минулого тижня, міжнародні організації та міністри сільського господарства схвалили резолюцію, яка підкреслює «важливість здійснення національних, регіональних та напівсферичних заходів щодо запобігання та боротьби з африканською чумою свиней».

Канада готується до можливих спалахів АЧС

Джерело: Euromeatnews

Adblock
detector