Турчинов назвав головний ресурс, завдяки якому Україна переможе агресію Путіна (Відео)

22.04.2021   16:40    10397days-ua.com

Росія не зможе перемогти Україну під час військової агресії завдяки українським військовим та добровольцям, які стануть на захист України. Саме ці люди є найціннішив ресурсом, завдяки якому Україна переможе агресію Путіна.Про це екс-Секретар РНБО і виконувач обов’язків Президента України у 2014 році Олександр Турчинов заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода

Это интересно:  У центрі Києва охорона російського репера напала на чоловіка через запитання про Крим (відео)

“Головний наш ресурс – те, чого немає у Путіна: це люди, які готові захистити свою країну. За час війни прийняло участь у бойових діях понад 200 тисяч людей, які сьогодні складають наш золотий резерв. Це не просто резервісти, це – воїни, які мають бойовий досвід, люди, які захистили країну у 2014 році, люди, які у випадку критичної ситуації зроблять це знову… У Путіна потужніша армія, ядерна зброя, але у нього немає такого мотиваційного ресурсу, який є у наших захисників України. А на війні це дуже важливо. Це принципова річ”, – підкреслив Турчинов.

Это интересно:  Загрожує 3 роки: на Вінниччині чоловік витер брудні руки об прапор

На думку екс-Секретаря РНБО України, відкитою передислокацією підрозділів армії РФ під кордони нашої країни Путін наразі намагається залякати Україну та світ.

«Його дії сьогодні – це більше демонстративна формула. Ви ж розумієте, коли готується реальна військова операція, то війська приховано перекидаються», — зазначив Турчинов.

Тому, на думку Ткрчинова, Україні і її західним партнерам треба зараз зробити все, щоб Путін не вирішив таки піти на нову ескалацію конфлікту з Україною.

Это интересно:  У Миколаєві в річці знайшли тіло зниклої 20-річної красуні (фото)

Більше — у повній версії інтерв’ю Олександра Турчинова «Радіо Свобода«.


Adblock
detector