Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Трихолог дав поради для збереження здоров’я волосся

29.07.2021   20:00    1662

Спеціаліст дав кілька простих порад по тому, що потрібно і чого не слід робити, щоб зберегти здоров’я волосся

 


Шовковисте, доглянуте і здорове волосся — мрія багатьох дівчат. Однак, не у кожної вдається досягти бажаного ефекту, не вдаючись до допомоги стилістів і дорогих процедур. Як же правильно доглядати за волоссям самостійно, без шкоди для здоров’я і гаманця?


Довжина — не головне

Трихолог Георгій Абрамов перерахував кілька найпоширеніших помилок в щоденному догляді за волоссям. Одним з помилкових дій фахівець вважає негайне укорочення волосся у випадках, коли дівчата помічають випадання або погіршення їх якості. Абрамов підкреслив, що довжина мало впливає на здоровий стан волосся. Тому можете сміливо відкласти ножиці в ящик і вдатися до інших способів порятунку вашої зачіски.

Это интересно:  Нестача рухової активності має певні ознаки

Широкий проділ — це не норма!

Лікар розповів, в яких випадках дійсно потрібно йти за допомогою до фахівця. Випадання волосся — один з таких. Але не варто поспішати. Пам’ятайте, що в день людина може втратити від 50 до 100 волосин, це нормальне явище. Однак, рясне їх випадання — не норма. На думку Абрамова, слід частіше звертати увагу на стан проділу. Оскільки, чим він ширший, тим гірша ситуація, а значить, швидше треба звертатися до досвідченого трихолога за кваліфікованою допомогою.

Вибирайте «правильний» шампунь

Однією з найпоширеніших помилок є неправильний вибір шампуню. У боротьбі з швидко «жирніючою» головою, дівчата часто роблять вибір на користь шампуню «для жирного волосся». Абрамов зазначив, що такого роду миючі засоби сильно знежирюють шкіру голови і ще більше провокують сальні залози виробляти жир. Як наслідок, ви запускаєте вічний двигун. Кращим рішенням буде купити нейтральний шампунь або порадитися з цього приводу з фахівцем.

Это интересно:  Фахівці довели користь бобових для здоров'я і схуднення

Скажи начісуванню «ні»!

Важливою умовою підтримки здорового стану волосся є зачіска. Самою убивчою Абрамов вважає начісування, оскільки розчісування волосся проти росту порушує їх структуру. Пошкоджений захисний шар волосини в подальшому дуже складно відновити. У цих випадках дійсно доведеться вдаватися до допомоги ножиць і розпрощатися з довжиною.

А ось звичайний пучок, косички і навіть розпущене волосся, на думку трихолога, ніякого відношення до стану його здоров’я не мають.

Это интересно:  Мінеральна вода може принести певну користь здоров’ю

Adblock
detector