Три звички, які підвищують ризик серцево-судинних захворювань після 40 років - Новости Ю

Три звички, які підвищують ризик серцево-судинних захворювань після 40 років

06.10.2021   17:00    1305

Серцево-судинні захворювання – головна причина смерті в усьому світі, як серед чоловіків, так і жінок. На жаль, з віком кількість факторів ризику для таких захворювань зростає. Щоб вплинути на нього, варто внести кілька змін в звичний ритм життя і позбутися від трьох звичок.


Відмова від сніданку


Это интересно:  Продукти, які варто виключити з раціону після 30-річчя

Здоровий сніданок – краще початок дня. Огляд досліджень, опублікований в журналі Circulation, виявив значну зв’язок між сніданком і зниженням ризику ішемічної хвороби серця.

Відмова від зубної нитки

Здоров’я порожнини рота і здоров’я серця пов’язані сильніше, ніж багато хто думає. Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованим в BMJ Postgraduate Medical Journal, бактерії порожнини рота можуть сприяти ризику атеросклерозу, затвердіння і звуження артерій, що значно збільшує ймовірність серцевого нападу.

Занадто багато часу на самоті

Это интересно:  Дієтологи назвали продукти, які покращують стан крові

Наявність друзів допомагає людям відчувати себе щасливими і пропонує довгострокові поліпшення здоров’я. Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованим в журналі Heart, соціальна ізоляція може значно збільшити ризик розвитку серцевих захворювань.

Ті, хто повідомив про погані соціальні відносини, мали на 29 відсотків більше шансів зіткнутися з ішемічною хворобою серця, ніж люди з хорошими соціальними відносинами.

Это интересно:  Три прості способи підвищити шанси дожити до глибокої старості

wworld.com.uaAdblock
detector