Гороскоп на 18 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Три симптоми діабету другого типу, які видно по очах

02.08.2021   06:30    202

Визначити високий рівень цукру в крові без проведення спеціального аналізу зазвичай дуже складно. Люди можуть роками жити з хронічними захворюваннями, навіть не підозрюючи про це.

Розвиток діабету другого типу не завжди супроводжується вираженими проявами. Часто воно дає про себе знати тільки тоді, коли рівень цукру в крові постійно високий. В цьому випадку у людини може проявитися будь-який з трьох симптомів, пов’язаних з очима і зором.


Зниження чіткості зору

Розпливчасте, туманне зображення може бути викликане високим рівнем цукру. Це пов’язано з кришталиком ока людини, який набухає і впливає на здатність добре і чітко бачити. Ситуацію можна виправити, повернувши рівень цукру в крові в норму. На це може піти до трьох місяців і більше.

Это интересно:  Чому не можна їсти сирі овочі на вечерю

Катаракта

Природна внутрішня лінза людського ока дозволяє фокусуватися на зображенні, як фотоапарат. Коли цей кришталик стає каламутним, як брудне скло, це означає, що утворилася катаракта. В цьому випадку зір може дуже швидко погіршитися. Як відзначають лікарі, люди, які страждають на діабет другого типу, мають високу схильність до цього захворювання, передає The Express.

Это интересно:  Дотримання певного раціону може бути корисним для схуднення

Глаукома

Багато цукру в крові може викликати підвищення певного глікопротеїну, який називається фібронектином. Коли кількість цієї речовини в оці збільшується, це може заблокувати природну дренажну систему ока і привести до глаукоми. Збільшення тиску, через який рідина не стікає з ока як зазвичай, може пошкодити нерви і кровоносні судини. Це викликає зміни зору аж до сліпоти. За даними Американської діабетичної асоціації, люди з діабетом частіше страждають від глаукоми.


Это интересно:  Цих продуктів краще уникати після досягнення 65-річчя

Інші симптоми високого рівня цукру в крові можуть включати:

  • підвищена спрага і сухість у роті;
  • часте сечовипускання;
  • втома;
  • незрозуміла втрата ваги;
  • рецидивні інфекції, такі як молочниця, інфекції сечового міхура та шкірні інфекції;
  • біль у животі;
  • почуття нудоти.

lhealth.info

Adblock
detector