"Треба було щепитись": у Львові в реанімації перебуває 34-річна вагітна, яка не може дихати без кисневої маски. ВІДЕО - Новости Ю

«Треба було щепитись»: у Львові в реанімації перебуває 34-річна вагітна, яка не може дихати без кисневої маски. ВІДЕО

12.11.2021   19:36    643

У реанімації Львівської лікарні швидкої допомоги з коронавірусом перебуває 34-річна вагітна жінка, яка не може дихати без кисневої маски. Вона дуже жаліє, що не вакцинувалася.

Источник: uainfo.org


Як йдеться у сюжеті ТСН, минулої доби у Львові померла 23-річна вагітна. Вона теж була без COVID-щеплення, не мала супутніх патологій, проте пізно звернулася за медичною допомогою. Під час розтину медики побачили, що від легень покійної майже нічого не залишилося, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН,


«Вагітна тривалий час хворіла вдома, мала високу температуру, приймала парацетамол, зверталася до сімейного лікаря, але стан дуже швидко погіршувався і госпіталізували її вже у важкому стані з вираженою дихальною недостатністю», — розказала завідувачка реанімаційного відділення Лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова Наталія Матолінець.

Зараз у Львові у COVID-реанімації лікується 34-річна жінка на 18 тижні вагітності, яка постійно кашляє та перебуває під кисневою маскою. Жінка зізнається, що краще б вакцинувалась.

«Я не вакцинована, я боялася, тому що вагітна, але треба було все-таки щепитись», — говорить хвора.

Медики ж наголошують, що вакциновані пацієнти значно легше хворіють на COVID-19. Також закликають хворих одразу звертатись до лікарів та не займатись самолікуванням.

«Якщо пацієнт не отримує ефекту від жарознижувальних препаратів — це один із сигналів, що потрібно звертатись до медиків. Виражена швидка втома, слабкість, задишка. Якщо сатурація є 95 і нижче — це є основним критерієм того, що пацієнт підлягає шпиталізації», — стверджує медичний директор львівської міської лікарні №8 Максим Павлов.

Нагадаємо, як розказував акушер-гінеколог, директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини В’ячеслав Камінський, в Україні з початку року понад 6 тисяч вагітних перехворіли на COVID-19.

А за словами лікаря-інфекціоніста, експерта ЮНІСЕФ Катерини Булавінової, в Україні з початку пандемії коронавірусу померло 70 вагітних жінок.

«У мене прохання до усіх акушер-гінекологів: зайняти нарешті чітку лікарську позицію і вмовляти кожну вагітну робити щеплення на будь-якому терміні вакциною Pfizer», — наголосила інфекціоніст.Adblock
detector