Тимошенко «на пальцях» показала, як українців дурять із тарифами

26.01.2021   16:41    164


Влада встановила ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр

Источник: glavcom.ua

Скріншот фото: Юлія Тимошенко у Верховній Раді

Тимошенко зазначила, що людям мають продавати газ десь по 3 гривні за кубометр

Усе літо газ закачувався в газові сховища, які належать державі, по ринковим цінам. Ця ринкова ціна в травні складала 2 631 гривню за тисячу кубічних метрів. Про це розповіла лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко у Верховній Раді.

Это интересно:  Міжпланетний корабель SpaceX сів успішно, але потім вибухнув - Маск оцінював шанси на успіх у 60% (Відео)

«Чому народу зараз продають по 7 грн за кубометр? Наприклад, у червні ціна складала 2 357 грн. за тисячу кубів. Чому продають по 7? І взагалі куди поділися 28 млрд кубічних метрів газу в газових сховищах, які мають ціну до 3 тис. грн за тисячу кубічних метрів?», – розповіла Тимошенко.

Тимошенко підкреслила, що собівартість українського газу, плюс транспортування і ПДВ та 30% рентабельності складає 3 тис. грн за тисячу кубічних метрів. Проте влада встановила ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Это интересно:  Starship взорвался через несколько минут после посадки (ВИДЕО)

Тимошенко закликала ухвалити закон, який чітко пропише, щоб людям віддали газ по ціні максимум 3 тис. грн за тисячу кубічних метрів.

Також лідерка «Батьківщини» зазначила, що наразі з бюджету вимиваються кошти на субсидії для населення.

Тарифи на газ призвели до масових акцій протесту в низці міст України. Люди перекривають дороги та штурмують облдержадміністрації, вимагаючи зменшити ціни на блакитне паливо.загрузка...

Adblock
detector