Техніка, після якої ви будете засипати, як тільки торкнетеся подушки - Новости Ю

Техніка, після якої ви будете засипати, як тільки торкнетеся подушки

13.10.2021   21:00    1514

Буває так, що начебто до кінця дня втомлюєшся як собака і, здається, ось-ось заснеш… Але замість цього ти лежиш на ліжку годинами, страждаючи безсонням. Лікар розповів, як вирішити цю проблему, інформує Ukr.Media.


Тікток-блогер і лікар Каран Радж з Англії розкрив техніку, яка допоможе не тільки засипати майже відразу, як лягаєш в ліжко, але і висипатися. Методом 10-3-2-1 він поділився у своєму акаунті. Ні, мова не піде про чарівні пози або підрахунку овечок — в основі лайфхака людська фізіологія.


Это интересно:  Про користь вівсяного молока розповіли фавхівці

До моменту відходу до сну лікар пропонує по черзі виключати всі фактори, які можуть перешкодити здоровому сну

Зараз розповім, як краще спати за допомогою лайфхака 10-3-2-1.

За десять годин до сну відмовтеся від кофеїну. Саме стільки часу потрібно вашому організму, щоб очиститися і усунути стимулюючі ефекти речовини.

За три години доктор радить утриматися від їжі. Це допоможе запобігти печії і уникнути переривчастого сну. Також лікар стверджує, що від алкоголю теж слід відмовитися.

Это интересно:  Ранні ознаки раку молочної залози

За дві години до того, як лягати спати, доктор Радж відкладає всі свої робочі справи — і переконує всіх робити так само. Це допоможе організму якісно розслабитися.

За годину до відправлення в царство Морфея доктор Радж пропонує, мабуть, найскладнішу для сучасної людини міру.

За годину до сну — ніяких гаджетів. І серіалів це теж стосується. Синє світло від екранів пригнічує вироблення мелатоніну, що дуже заважає сну.

Это интересно:  Названа користь і шкода денного сну

Ролик Карана Раджа подивилися сотні тисяч людей. Судячи з коментарів, багато людей вже змирилися з тим, що ніколи не дізнаються, що таке здоровий сон, так сильно вони звикли до кави і серіалів.

  • «Відмовитися від кофеїну за десять годин? Комусь доведеться стежити за моїми дітьми, адже я функціонувати без кави не вмію»

ukr.mediaAdblock
detector