Tesla Model S обладнали бензиновим V8 від Chevrolet Camaro (ВІДЕО) - Новости Ю

Tesla Model S обладнали бензиновим V8 від Chevrolet Camaro (ВІДЕО)

09.12.2021   09:21    463

Автори YouTube-каналу Rich Rebuilds опублікували відеоролик, у якому показали процес встановлення у Tesla Model S 6,2-літрового бензинового двигуна V8 від Chevrolet Camaro.

Источник: avtodream.org

Внаслідок тривалих модифікацій, які зайняли майже рік, ентузіастам вдалося побудувати першу у світі «Теслу», що працює на традиційному паливі. Причому зовні доопрацьований автомобіль нічим не відрізняється від звичайного електрокара.


Створити першу у світі Tesla, яка працює на ДВС, ентузіасти вирішили у грудні 2020 року. Як альтернатива електричній силовій установці фахівці вибрали бензиновий V8 від Chevrolet Camaro, віддача якого становить 426 кінських сил.

Крім того, блогери встановили механічну трансмісію, бензобак, а також пневматичну підвіску та полегшені колісні диски. Щоб модифікований автомобіль не відрізнявся від електричних побратимів, інженери замаскували вихлопну систему.


Вперше унікальну «Теслу» показали у листопаді на тюнінг-виставці SEMA. Потім розробники вирушили машиною в автопробіг по США, після якого перша у світі бензинова Model S пройшла техобслуговування у офіційного дилера Chevrolet.

Читайте також: Експерти назвали п’ять найменш надійних авто

У новому відео розробники докладно розповіли, з якими складнощами їм довелося зіткнутися, щоб зробити автомобіль повністю придатним для експлуатації в повсякденному житті.
Adblock
detector