Tesla Model 3 поступилася лідерством кросоверу - Новости Ю

Tesla Model 3 поступилася лідерством кросоверу

25.11.2021   07:41    554

Аналітичне агентство Jato Dynamics опублікувало дані про продажі в Європі нових легкових і легких комерційних автомобілів в жовтні.

Источник: avtodream.org


Електромобіль Tesla Model 3, який очолив ринок у вересні, тепер не потрапив навіть до першої десятки. А новий бестселер — кросовер Peugeot 2008.

Дефіцит комплектуючих і електроніки, що триває через пандемію коронавірусу, перетворює плани автомобільних компаній з випуску автомобілів на свого роду лотерею. Або, говорячи простою мовою, автомобільний ринок продовжує штормити.


Так лідер вересневих продажів в Європі електромобіль Tesla Model 3, місяцем пізніше взагалі випав за межі першої десятки. Що вже говорити про бестселер «всіх часів і народів» Volkswagen Golf – в жовтні було продано всього лише 11 174 автомобілі, що на 59% менше, ніж за той же місяць минулого року.

У лідери продажів жовтня несподівано вирвався французький паркетник Peugeot 2008, що розійшовся тиражем трохи понад 18 тисяч примірників. Друге та третє місця зайняли конкуренти з концерну Renault з моделями Renault Clio і Dacia Sandero.

Найбільшому автогіганту світу Volkswagen довелося задовольнятися лише дев’ятим місцем в рейтингу-з паркетником T-Roc, проданому в кількості 12 116 примірників.

Єдиним автомобілем в топ-10, який показав позитивну динаміку, виявився (як не дивно) хетчбек Fiat 500. Чому чимало посприяли продажу його електричної версії.


Adblock
detector