Терапевт назвала три найпоширеніші небезпеки в побуті - Новости Ю

Терапевт назвала три найпоширеніші небезпеки в побуті

22.09.2021   07:00    478

Перш за все особливу увагу, за словами фахівця, слід приділяти правильному використанню в домашніх умовах медикаментів. Вона пояснила, що в сезон застуди особливо частими є випадки передозування назальними краплями з судинозвужувальною дією. При цьому, лікар позначила, що групу підвищеного ризику складають діти.


Ще одну поширена небезпека для підростаючого покоління — капсули для прання. Експерт пояснила, що їхня візуальна привабливість має схожість з кондитерськими виробами, що може спонукати дитину на дегустацію, яка може обернутися летальним результатом.


Это интересно:  Нерівність в розподілі вакцин вийде багатим державам боком

У миючих засобах міститься луг, тому відбуваються навіть не отруєння, а токсичне ураження. Не тільки місцеве йде ураження — стравоходу, шлунка, слизової порожнини рота, але і токсичне ураження слизової нирок.

Крім цього, лікар рекомендує звертати особливу увагу на якість будівельних матеріалів. За її словами, не рідкісні випадки, коли до отруєння організму веде тривале перебування в приміщеннях при ремонті, яких використовувалася неякісна фарба.

Это интересно:  Чому не можна спати поряд з батареєю опалення

zdorovia.com.uaAdblock
detector