Температура і судоми: в інституті під Києвом після вакцинації помер 19-річний студент - Новости Ю

Температура і судоми: в інституті під Києвом після вакцинації помер 19-річний студент

19.09.2021   23:20    2630

19-річний студент Володимир Сало з українського гуманітарного інституту помер після вакцинації від коронавірусу. Самопочуття молодої людини почало різко погіршуватися після ведення вакцини. Про смерть студента розповіли на офіційному сайті Українського гуманітарного інституту.


Источник: nnovosti.info


За попереднім висновком від медиків, студент помер через серцево-легеневу недостатність і набряк легенів, також — від коронарної недостатності. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Это интересно:  В сети показали, как ездил «БМВ», столкнувшийся с тремя автомобилями в Николаеве (видео)

13 вересня студент пройшов вакцинацію близько 14:30. До вакцинації відчував себе добре, але вже до вечора самопочуття почало погіршуватися. А ввечері йому стало зовсім погано, лікарі більше ніж годину намагалися врятувати йому життя, але на жаль, хлопець помер.

«До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Лікарі реанімували Вову годину», — розповіли в навчальному закладі.

Володимир Сало навчався на третьому курсі за спеціальністю «філологія». Родом він був з села Добросин Львівської області, виховувався в багатодітній родині, серед п’ятьох дітей він був наймолодшим сином. В Інституті про нього відгукуються дуже тепло.

«Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною. Володимир був дуже добрим і чуйним. Кілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на святі подяки в Києві 12 вересня», — зазначили в УГІ.


Adblock
detector