«Тато доньки — не Сергій Глушко»: Наташа Корольова шокувала розповіддю про позашлюбну дитину - Новости Ю

«Тато доньки — не Сергій Глушко»: Наташа Корольова шокувала розповіддю про позашлюбну дитину

18.09.2021   21:17    266

У співачки Наташі Корольової, яка нещодавно відзначила порцелянове весілля зі стриптизером Тарзаном, виявляється, крім сина Архипа, є ще й донька. І її батько не Сергій Глушко (Тарзан). Про це вона розповіла у програмі «Секрет на мільйон».


Источник: showbiz.fakty.ua

Королева зізналася, що біологічним матеріалом пожертвувала заради близького друга, щоб здійснити його мрію.


Это интересно:  Актер «Игры престолов» получил серьезные увечья на съемках

«Я здійснила мрію дуже хорошої людини, мого друга. І зробила йому подарунок у вигляді прекрасної дівчинки, доньки. Я подарувала йому свою яйцеклітину. Я сама в шоку, але це сталося», — сказала співачка.

Батько дівчинки — уродженець Києва, але вже багато років живе в США, працює в IT-індустрії. В Америці, куди співачка часто літала до матері, вона потай від сім’ї і завела другу спадкоємицю.

Для сина й чоловіка її визнання стало шоком.

Это интересно:  Ахтем Сеитаблаев шокировал новостью о разводе после 10 лет брака

Раніше Королева вже розповідала, що вони з Тарзаном намагалися завести другу дитину. Але всі спроби були безуспішними.

Останній раз співачка завагітніла, коли їй було вже за 40. Тоді в мережі з’явилися відверті знімки Корольової, через які її стали цькувати. У вразливої жінки знову стався викидень.

Нагадаємо, у чоловіка Корольової стриптизера Тарзана теж є таємниці. Виявляється, до того, як доля звела його з Наташею, Сергій Глушко був одружений на дівчині на ім’я Олена з міста Мирний Архангельської області. Розлучилися подружжя не дуже добре, тому Тарзан нічого не знає про те, як зараз живе його перша дружина.


Adblock
detector