В Чехии продают довоенные бункеры: цена от 1000 евро

Таліби заявили, що завдання жінок – не працювати в уряді, а народжувати і виховувати дітей

11.09.2021   08:36    298

Представник руху «Талібан» Саєд Зекрулла Хашимі підтвердив, що жінка не займатиме жодної посади в новому уряді Афганістану, оскільки завдання жінок полягає в тому, щоб народжувати дітей і давати їм освіту, передає телеканал Tolo News.


«Немає необхідності в тому, щоб жінки були в кабінеті (міністрів)», – сказав Хашимі в інтерв’ю телеканалу.

«Жінки Афганістану дають життя народу Афганістану, навчають ісламської етики. Жінка не може виконувати роботу в міністерстві», – додав представник талібів.

Він зазначив, що така робота є для жінки непосильною.

«Ви намагаєтеся звалити на її шию те, що вона не може нести», – зазначив Хашимі.


Більше того, представник «Талібану» угледів в ідеї надати жінці роботу в уряді зв’язок з проституцією.

Это интересно:  В Чехии продают довоенные бункеры: цена от 1000 евро

«За останні 20 років, що б не говорили про це ЗМІ, США і їх маріонетковий уряд, хіба це не представляло собою ні що інше, як проституцію на робочому місці?» – заявив Хашимі.

За останні дні афганські жінки активно брали участь у протестах проти уряду, який не включає до складу жінок і представників груп меншин.

У серпні бойовики руху «Талібан» пообіцяли, що їх правління буде м’якшим, ніж у 1990-х роках. Зокрема, вони обіцяли не позбавляти жінок Афганістану права здобувати освіту аж до університетської і працювати. При цьому таліби заявили, що дівчатка і хлопчики, а також чоловіки і жінки не можуть перебувати в одному кабінеті під час навчання в школах і університетах.

Это интересно:  Захід вперше показав готовність не визнавати підсумки виборів у Росії

Крім того, таліби зобов’язали жінок, що проходять навчання в приватних університетах і коледжах, під час занять носити нікаб – мусульманський головний убір з прорізом для очей, що закриває обличчя. Крім того, рух «Талібан» наполягає, щоб в університеті був окремий вхід для жінок. Також вони наказали вжити заходів, щоб учні обох статей не перетинались у перервах між заняттями і при виході з навчальних закладів.

Як повідомив цього тижня заступник голови комісії «Талібану» з культури Ахмадулла Васик в інтерв’ю австралійському SBS News, жінкам, включно зі спортсменками з національних збірних, не можна займатися спортом в Афганістані.

Это интересно:  В США арестован топ-менеджер российской газовой компании

«Я не думаю, що жінкам можна буде грати в крикет, оскільки жінкам не обов’язково грати в крикет. В крикеті вони можуть зіткнутися з ситуацією, в якій їх обличчя і тіла не будуть закриті. Іслам не дозволяє жінкам показуватись у такому вигляді. В еру мас-медіа будуть з’являтися фото і відео, і люди будуть їх дивитися. Іслам і Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь-яким видом спорту, де видно їхні обличчя і фігури», – заявив Васик. Він також зазначив, що Іслам дозволяє жінкам виходити на вулицю тільки в разі необхідності, а спорт не є необхідністю.

itta.info
Adblock
detector