«Таких цифр у нас ще не було», — глава МОЗ заявив про термінові дії медиків через Covid-19 (Відео)

24.06.2020   16:21    466


У лікарнях України закінчуються вільні місця для пацієнтів із коронавірусом, а кількість нових важких хворих стрімко зростає. Тому медики терміново починають розгортати нові шпиталі для пацієнтів із Covid-19.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“За попередню добу кількість нових людей, яких протестовано на пневмонію, складає 958 осіб. Таких цифр у нас ще не було”, – заявив глава МОЗ.

Это интересно:  Samsung Galaxy Note20 Ultra: анонс смартфона (Видео)

Максим Степанов наголосив, що у такій ситуації на фоні рекордних впродовж двох тижнів зростань кількості нових випадків Covid-19 в лікарнях Україні закінчуються вільні місця для хворих на коронавірус. Тому в країні готують до розгортання лікарні другої хвилі прийому хворих на Covid-19.

Читайте також: В Україні зафіксований найвищий з початку пандемії показник Covid-19 (Відео)

Зростання кількості нових важких хворих з коронавірусом міністр пояснив легковажністю українців, які в умовах карантину нехтують розробленими МОЗ правилами і нормами.

Это интересно:  Британец потерял сознание, увидев принца Чарльза (Видео)

Максим Степанов закликав українців до розуміння, що в же зараз в частині областей України не вистачає медиків і засобів для порятунку хворих із Covid-19.

“Подумайте над тим, що колись може закінчитися і друга хвиля лікарень, і третя хвиля лікарень”, – звернувся до українців очільник МОЗ.

Більше – відео Фактів ICTV

Это интересно:  В Киеве дорогу завалило необычным "асфальтом" (Видео)


7days-ua.com


загрузка...
Adblock
detector