Схуднення на дефіциті калорій: основні правила - Новости Ю

Схуднення на дефіциті калорій: основні правила

16.10.2021   07:40    529

Схуднути можна, якщо спалювати більше калорій, ніж споживати.

 


Для схуднення нам необхідний дефіцит калорій — різниця між з’їденими і спаленими калоріями. Можна викликати його, якщо їсти мало, і активно налягати на фізичні навантаження. Але можна і переборщити, що загрожує не тільки серйозною стомлюваністю, а й ушкодженнями внутрішніх органів. Коли ми штучно викликаємо в організмі дефіцит калорій, наше тіло буде шукати додаткову енергію в запасах жиру. Ось чому дієти допомагають так швидко худнути.


Найпростіший спосіб переконатися в тому, що ми вживаємо менше калорій, ніж спалюємо, це є мало. Якщо на сніданок ми з’їдаємо одне яблуко, салат на обід, а шматок хліба на вечерю, то включається режим голоду. Тут навіть не потрібні особливі тренування. Але в цьому стані ми зіткнемося з дефіцитом не тільки калорій, а й енергії. А це призведе до розвитку швидкої стомлюваності і падіння настрою. Ми повинні прагнути до того дефіциту калорій, який досить високий, щоб викликати втрату підшкірного жиру, але не до такого ступеня, щоб вічно відчувати голод і втому. Золота середина — від 300 до 500 калорій. Це та сама різниця між отриманими і спаленими калоріями. Іншими словами, якщо ви отримуєте 2 500 калорій на день, а спалюєте 3 000.

Провести ці розрахунки допоможуть фітнес-трекери, які підраховують кількість спалюваних калорій, а також підрахунок калорійності наших страв. За допомогою інтернету і інших джерел інформації можна визначити, скільки калорій в ту або іншу страву. Не можна виключити, що ви помилитеся, але ця помилка не повинна бути грубою. Якщо ж вона буде такою, то ніякого схуднення ви не досягнете. А значить, доведеться перераховувати.
Adblock
detector