Світ готується до неконтрольованого падіння китайської ракети, яке станеться завтра, але досі невідомо де

09.05.2021   01:37    488

Космічне командування США, яке відстежує місце знаходження неконтрольованої китайської ракети, заявило, що ракета повторно увійде в атмосферу Землі над Тихим океаном удосвіта 9 травня (05:52 ранку за Києвом).

Источник: nnovosti.info

Сайт Space-Track, підтримуваний військовим підрозділом США, що відстежує космічне сміття, повідомив 8 травня, що час і місце входу в атмосферу відпрацюваного ступеня китайської ракети-носія все ще не є точними.

За попередніми оцінками, повернення ракети Long March 5B відбудеться орієнтовно над Туркменистаном. Це викликає побоювання, що уламки об’єкта, який за оцінками важить близько 22 тонн, можуть досягти землі і заподіяти шкоду.


29 квітня важка ракета-носій Long March 5B вивела на орбіту базовий модуль нової китайської станції

На думку експертів, єдина впевненість наразі лише у тому, що ракета повторно увійде в атмосферу в межах 51,5 градуса північної і стількох же градусів південної широти від екватора, що охоплює території на північ до Середньої Азії та на південь до Нової Зеландії.

Это интересно:  В Киеве пенсионерка пыталась перебежать восьмиполосную дорогу (ВИДЕО)

Аерокосмічна корпорація, яка також відстежує неконтрольовану китайську ракету, прогнозує, що вона знову увійде по цьому маршруту десь між Південно-Східною Європою і серединою Тихого океану.

За оцінками Space-Track, ймовірність того, що ракета впаде в радіусі менше ніж кілометр від будь-якого місця на Землі, становить лише 1 з 196,9 мільйона. Портал радить усім «зберігати спокій».

Это интересно:  В Китае показали стройку многоэтажки за сутки (ВИДЕО)

Раніше повідомлялось, що зона потенційного падіння обмежується траєкторією ступені ракети. Зона ризику включає регіони між 41 градусом північної і 41 градусом південної широти. Це означає, що Нью-Йорк в США, південь Чилі, Веллінгтон в Новій Зеландії і столиця КНР Пекін також знаходяться в зоні ризику. Втім, в Китаї очікують, що уламки ракети впадуть в міжнародні води.


Adblock
detector