Сучасні рішення для підлоги: вінілові панелі

18.02.2021   13:28    21

Вінілові панелі для підлоги є сучасною альтернативою іншим матеріалам,і властивості змушують все більше людей використовувати їх. Чим вони характеризуються, як розташувати та скільки вони коштують?

Вінілові підлоги — естетичний спосіб обробки

Інвестори, які шукають сучасний матеріал, тепер можуть легко отримати вінілову підлогу, яка донедавна не була дуже популярною. Тепер великий вибір виробів дозволяє підібрати підлогу під стиль інтер’єру та надати йому конкретний характер. Вінілова підлога Львів може чудово імітувати підлогу, оброблену іншими матеріалами, такими як ламінат, камінь або навіть дерев’яні дошки. Виробники пропонують ряд інших конструкцій, посилаючись на сучасні тенденції — можна обрати рішення із зовнішнім виглядом бетону, каменю та прикрашені мозаїкою.

Это интересно:  Металлическая черепица «Монтеррей»: особенности и преимущества

Переваги вінілу

До основних переваг вінілових панелей можна віднести довговічність. Вони стійкі до:

  1. пошкоджень,
  2. подряпин,
  3. вицвітання,
  4. рельєфні візерунки на них не стираються.

Що важливо, вініл відрізняє водостійкість, що значно збільшує можливості використання. Оскільки вінілові дошки звукопоглинаючі, при ходьбі немає ефекту стуку. Заслуговує на увагу просте обслуговування вінілових підлог та комфорт, який надають користувачам — поверхня при контакті зі шкірою тепла і м’яка на дотик. Оскільки вінілові дошки є антистатичними, не притягують пил, отже, менш чутливі до забруднень.

Это интересно:  Что нужно для приготовления пиццы дома

Вінілові панелі для теплої підлоги

Дуже важливою перевагою вінілових панелей є можливість укладання на теплу підлогу. Це пов’язано з малою товщиною, яка коливається в межах 2-7 мм, і дуже хорошою теплопровідністю, що своєю чергою призводить до швидкого нагрівання підлоги. Однак слід пам’ятати, що вінілові дошки для підлогового покриття збережуть оптимальні властивості в цьому відношенні лише за умови належного кріплення — найчастіше рекомендується приклеювати до основи за допомогою відповідного клею.

Параметри вінілових рішень

Параметри вінілових дощок варіюються залежно від конкретного товару. Дошки бувають різних розмірів і форм (одні нагадують дошки, інші — плитки), а загальної товщини.

Это интересно:  Профнастил от производителя

Довговічність і водостійкість вінілових панелей робить можливості їх використання майже необмеженими. Користувачі можуть замінити ними традиційній ламінат у вітальні, спальні та інших кімнатах, але це рішення буде добре працювати як підлога для ванних кімнат та кухонь. В результаті це дозволяє отримати ефект рівномірної підлоги по всьому будинку, що оптично збільшує невеликий простір та полегшує підтримку стилістичної послідовності композиції. Це враження можна ще більше поглибити, поклавши вінілову плитку на сходи — це ідеальне рішення для старих сходів, які потребують ремонту.
Adblock
detector