Стоматолог назвав три напої, які найгірше впливають на колір зубів - Новости Ю

Стоматолог назвав три напої, які найгірше впливають на колір зубів

16.09.2021   07:00    655

Стоматолог Раян Чаліфф, назвав три напої, які найгірше впливають на колір зубів. Якщо не хочете вдаватися до відбілювання, скоротіть їх кількість.

Кава і чай


Якщо ви належите до 80% людей, які регулярно п’ють каву, це може позначитися на білосніжній усмішці. За словами Чаліффа, кава багата хромогенами, які є дуже пігментованими молекулами. Саме вони і роблять зуби коричневими.


Это интересно:  Як зробити ранкову каву максимально корисною

Кава також містить дубильні речовини, які збільшують здатність цих пігментованих молекул прилипати до поверхні зубів. Все це відноситься і до чаю.

Біле вино

Ні, це не помилка. Так, червоне вино теж може забарвлювати зуби, але саме біле асоціюється з появою плям на емалі. Воно відрізняється більшою кислотністю, що збільшує ризик нальоту.

Это интересно:  Для людей з якими хворобами грип може бути смертельним

Якщо ви плануєте почистити зуби після келиха вина, варто почекати півгодини. В іншому випадку ви пошкодите емаль, яка була пом’якшена кислотою.

Ягідний сік

Чаліфф зазначає, що ягоди — відмінний перекус, але більшість з них сильно пігментовані і можуть привести до появи плям на зубах. Їх також відрізняє висока кислотність, що збільшує ймовірність утворення плям.

Это интересно:  Медики порадили сік для зміцнення судин

Щоб позбутися від них, Чаліфф пропонує включити в раціон хрустку зелень, таку як селера і салат. Вони допоможуть природним чином видалити плями від ягід.Adblock
detector