Степанов назвав головну проблему в боротьбі з Covid-19 в Україні (Відео)

06.10.2020   12:18    298


Кількість важких хворих на коронавірус в Україні зростає так швидко, що у МОЗ стурбовані стрімким заповненням ліжкомісць, призначених у лікувальних закладах України для госпіталізації пацієнтів із Covid-19.

Про це заявив сьогодні вранці на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Головна проблема, яку ми бачимо, – це в заповненості наших лікарень. Робимо все, щоб медична система була здатна надавати медичну дпомогу. Це для нас головний показник, який викликає нашу стурбованість”, – сказав Максим Степанов.

Это интересно:  В Минске встретились два противоположных митинга (ВИДЕО)

Читайте також:

Міністр повідомив, що станом на сьогодні в лікарнях України з підозрою на Covid-19 та зі встановленим діагнозом “коронавірус” лікуються 17 тисяч 585 хворих. Степанов підкреслив, що з приростом понад 4 тисячі нових хворих на коронавірус щодоби лікарні України невдовзі можуть вичерпати свій ресурс. Щоб цього не сталось, наголосив міністр, українцям слід неухильно дотримуватись правил протидії поширенню коронавірусу, розроблених МОЗ: носити маски і дотримуватись соціальної дистанції.

Это интересно:  "Справа Василя Стуса": суд за позовом Медведчука прийняв рішення про книгу Кіпіані (Відео)

“Виконання цих простих правил точно знижує ризик інфікування і, як наслідок, – точно буде знижуватися кількість людей, які захворіли кожного дня, як наслідок – ми швидше переможемо цей Covid”, – наголосив міністр охорони здоров’я України.


7days-ua.comзагрузка...


Adblock
detector