«Статистика оптимістична», — глава МОЗ заговорив про адаптивний карантин через Covid-19 (Відео)

25.01.2021   16:05    257


7days-ua.com

Зниження в Україні захворюваності на коронавірус за останні тижні дозволяє розглядати питання про повернення України до адаптивного карантину, коли рівень карантинних обмежень в регіонах країни буде залежати від рівня тамтешньої захворюваності на Covid-19.

Про це заявив сьогодні під час брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Міністр повідомив, що завдяки жорсткому карантину з 8 до 24 січня рівень захворюваності на Covid-19 в Україні загалом знизився за всіма показниками.

Это интересно:  В Днепре за сутки COVID-19 убил двух человек

“Статистика достатньо оптимістична і вказує на покращення ситуації”, – сказав Максим Степанов.

Читайте також:

За словами міністра, такі результати жорсткого карантину дозволяють МОЗ розглянути питання про адаптивний карантин. За такого різновиду карантину регіони України прийматимуть рішення про запровадження жорсткіших чи слабших карантинних обмежень залежно від рівня захворюваності там на Covid-19.

“Протягом цього тижня проаналізуємо ситуацію, в тому числі в розрізі регіонів, і хочемо, відповідно до нашої стратегії, повернутися до адаптивного карантину”, – сказав очільник МОЗ.

Читайте також: Кінець локдауну через Covid-19: які карантинні обмеження вступили в дію в Україні (Графіка)

Максим Степанов наголосив, що 25 січня в Україні карантин продовжується і всім громадянам України слід і надалі ретельно дотримуватись карантинних обмежень “помаранчевої” зони небезпеки поширення Covid-19.загрузка...
Adblock
detector