Стартував Всеукраїнський Форум «Україна 30. Земля» (наживо)

24.05.2021   13:52    280


Під час форуму також обговорять управління територіями в умовах ринку землі та діджиталізацію земельних відносин

Источник: glavcom.ua

Фото з відкритих джерел

До роботи форуму приєднаються члени уряду, народні депутати та іноземні експерти

У понеділок, 24 травня, проходить Всеукраїнський форум «Україна 30. Земля». Участь у ньому візьмуть президент України, представники Кабінету міністрів України, Верховної Ради.Як ідеться на офіційному сайті глави держави, до роботи форуму приєднаються члени уряду, народні депутати, представники дипломатичних установ, міжнародних організацій та іноземні експерти.

Это интересно:  На Львівщині упіймали священника, який торгував зброєю (відео)

Основними темами заходу будуть: конкурентоспроможність аграрного бізнесу, вплив ринку землі на діяльність фермерів, інструменти допомоги держави аграріям. Під час Форуму також обговорять управління територіями в умовах ринку землі та діджиталізацію земельних відносин.

Крім того, будуть представлені можливості національної інфраструктури геопросторових даних, землеустрою та картографії, а також новий інструмент для громад – геопортали.

Это интересно:  Нищівні зливи, затоплені будинки, град: в Україні вирує негода (відео)


Раніше повідомлялося, що вартість оренди сільськогосподарських земель в Україні зросла в середньому на 6,5% у 2020 році та склала 3378 грн за гектар.

Напередодні Верховна Рада схвалила ще один законопроєкт для завершення земельної реформи – №2195. Він дозволяє продаж землі через інтернет на електронних аукціонах.Adblock
detector