Старече недоумство не можна лікувати антидепресантами - Новости Ю

Старече недоумство не можна лікувати антидепресантами

27.10.2021   20:40    1006

Дослідження показало, що поширений антидепресант не повинен використовуватися для лікування старечого недоумства. До такого висновку прийшли вчені з Університету Плімута в США.

Популярний у багатьох країнах світу антидепресант міртазапін не повинен застосовуватися серед людей з деменцією. По-перше, він не допомагає пацієнтам при сильному збудженні. По-друге, не можна виключити, що цей препарат збільшує показники смертності. Нинішнє дослідження свідчить про необхідність пошуку ефективніших ліків для підвищення якості життя багатьох мільйонів людей в усьому світі, які страждають від старечого недоумства.За оцінками лікарів, на сьогодні кількість жертв старечого недоумства наближається до 50 млн, але в 2050 році воно може зрости в три рази. Це пов’язано зі зростанням рівня тривалості життя в країнах, що розвиваються. Раніше їх громадяни рідко доживали до такого віку, після якого набагато виростає небезпека старечого слабоумства.

Хвороба ця все ще є невиліковною, не існує навіть ліків, які могли б її зупинити. Всі наявні медикаменти спрямовані на зниження симптомів хвороби, включаючи нервову гіперзбудливість і депресію. Ось для цих цілей і застосовувався антидепресант міртазапін, який не тільки бореться з депресією, а й впливає на ступінь збудливості. Дослідження показало, що він використовуватися не повинен.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector