«Станеться біда»: Азізу, яка мріє про дитину, попередили, що вона може повторити долю Жанни Фріске - Новости Ю

«Станеться біда»: Азізу, яка мріє про дитину, попередили, що вона може повторити долю Жанни Фріске

04.10.2021   01:12    303

57-річну співачку Азізу, яка нещодавно вперше вийшла заміж й задумалася про дитину, ясновидиця Мирослава Коллавіні попередила, що навіть якщо їй вдасться виносити плід, то з нею трапиться біда, передає «ЕГ».


Источник: showbiz.fakty.ua


За словами провидиці, дитина народиться, але сама Азіза може повторити долю Жанни Фріске й померти.

Это интересно:  Даниэль Салем рассказал о своей дочери

На думку Коллавіні, сурогатна мати для Азізи набагато краще. В цьому випадку руйнівна карма не наздожене ні дитини, ні матері. Але сурогатну матір необхідно дуже ретельно вибрати. Вона повинна бути з ідеальною кармою.

Але співачка хоче виносити майбутню дитину сама. Вона уточнює, що східні жінки рано починають сексуальне життя й пізно закінчують. Вона готова до таких випробувань.

Мирослава Коллавіні помітила, що Азіза — енергетично дуже сильна людина, вона — непроста. Якщо вона буде сама виношувати дитину, то станеться запуск всіх програм, включаючи родові прокляття, гріхи минулих життів, які вб’ють Азізу.

Это интересно:  Элтон Джон выпустил записанный во время карантина альбом

За її словами, на співачці величезної сили прокляття, які передалися їй з боку її родичів по лінії батька, і особисто їй через трагедію з Ігорем Тальковим.

Нагадаємо, Азіза вже звернулася до Наташі Корольової з проханням допомогти їй з біоматеріалом. Кандидатуру артистка вибрала не випадково. Відомо, що Корольова вже подарувала свою яйцеклітину другу — бізнесмену з США.


Adblock
detector