Стало відомо якою вакциною від Covid-19 щеплють народних депутатів

20.06.2021   23:31    2440


7days-ua.com

Нардеп Роман Грищук

Народних депутатів та працівників Верховної ради почали щеплювати американською вакциною Pfizer проти COVID-19. Міністерство охорони здоров’я прийняло відповідне рішення ще 7 травняПро це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров’я на запит Суспільного.

“Відповідно до рішення Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій від 07 травня 2021 року, працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування віднесли їх до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління, та внесли відповідні зміни до Дорожньої карти з вакцинації. Щеплюють їх організовано, мобільними бригадами, вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech”, – зазначили представники МОЗ.

Это интересно:  В ВОЗ призвали ввести временный мораторий на ревакцинацию от COVID-19

Запитання Суспільного про те, чому для вакцинації співробітників органів державної влади була обрана саме вакцина від Pfizer-BioNTech у МОЗ залишили без відповіді.

Про початок вакцинації в Раді на своїх сторінка у соціальних мережах повідомили нардепи Роман Грищук та Євгеній Шевченко.

«Дочекався своєї черги і отримав першу дозу вакцини від COVID-19», – написав нардеп від фракції «Слуга народу» Грищук.

Это интересно:  Нових випадків коронавірусу в Україні більшає - дані МОЗ
Adblock
detector