Стало відомо, яке відомство отримає найбільше з держбюджету-2021 (Відео)

21.12.2020   13:54    13927days-ua.com

Найбільше зростання видатків з державного бюджету України в 2021 році передбачено для прокуратури – із 8-ми мільярдів гривень у 2020 році до 11,5 мільярдів у наступному.

Як повідомляють Факти тижня ICTV, таке зростання видатків на це відомство у Мінфіні пояснюють законами, прийнятими парламентом.

“Прийняті Верховної радою закони зобов’язують нас забезпечити належну заробітну плату прокурорам”, – пояснив міністр фінансів Сергій Марченко.

Это интересно:  Щонайменше 15 загиблих: у Харкові загорівся будинок для літніх людей (фото)

Він зазначив, що задовольнити вимоги глави МОЗ на виділення на сферу охорони здоров’я в наступному році 163 мільярдів гривень було неможливо, тому в бюджеті-2021 передбачили на цю сферу 27 мільйярдів.

“Якщо б ми забрали збільшення в силовиків, то цього не вистачило б, щоб покрити потреби медиків”, – запевняє Марченко.

Водночас держбюджет передбачає, що в 2021 році видатки на Офіс Президента України вперше більші за мільярд гривень. У Пенсійного фонду України бюджет-2021 забирає кілька мільярдів.

Это интересно:  У Дніпрі жінка повісилася в під'їзді багатоквартирного будинку (фото)

Зростання мінімальної зарплатні в Україні у наступному році до другого читання нардепи також переглянули: 6 тисяч гривень мінімальний розмір заробітної плати в нашій країні становитиме з 1 січня, а от підняття до 6,5 тисяч перенесли з літа, як це планували під час першого читання законопроєкту, на 1 грудня 2021-го.

Більше подробиць про нюанси держбюджету України на 2021 рік – у сюжеті Факти тижня ICTV

Это интересно:  В одній з ОТГ Полтавщини люди переобрали двох старост (Відео)Adblock
detector