Стало відомо про стан жінки, найважче постраждалої від вибуху у Карпатах (Фото) - Новости Ю

Стало відомо про стан жінки, найважче постраждалої від вибуху у Карпатах (Фото)

20.09.2021   21:06    465

[ad_1]
7days-ua.com

Фото з вільних джерел. 15 вересня у Карпатах прогримів вибух / фото zk.npu.gov.ua

У Карпатах 15 вересня трапився вибух. Марина Малиш, яка найбільше постраждала від вибуху, прийшла до тями в лікарні, але ще у важкому стані. Про це розповів її чоловік Орест Малиш в на своїй сторінці в мережі Facebook.
Як розповідає Орест Малиш, у жінки вціліло одне око, а руку довелось “збирати”.

“Маринка сьогодні ще краще. Рухається всім тілом. Рука, яку зібрали рухається. Відкрили око, яке вціліло. Мене бачила, не дуже різко, але бачила. Навіть усміхнулася”, – написав він.

Это интересно:  Слуга режима Лукашенко раздает медработникам странные медали за «борьбу с COVID-19». ФОТО

Також чоловік зазначив, що її аналізи викликають занепокоїння у лікарів, а медики зазначають, що поранення від вибухів непередбачувані.

Фото зі сторінки Ореста Малиша

Три інших постраждалих дівчини також у свідомості.

«Ліда також сьогодні мене бачила своїми очима. Надя і Юля краще. Але краще не означає, що всім стало легко. Дівчата мужньо переносять весь біль», — додав Орест Малиш.

Нагадаємо, 15 вересня у Карпатах загинуло двоє людей, а решта зазнали серйозних травм. За словами постраждалих під час відпочинку в Карпатах на полонині «Під Берди» поблизу с. Вороненка вони вирішили розвести вогонь, щоб зігрітися і приготувати їжу. Раптом пролунав потужний вибух.

Людей розкидало в різні боки вибуховою хвилею, двоє чоловіків 29 і 36 років загинули на місці, чотири жінки отримали поранення різного ступеня тяжкості — опіки, колото-різані рани, один хлопець отримав дрібні порізи. Діти, 3 і 5 років, на щастя не постраждали — вони мирно спали в наметах.
Передбачається, що здетонувати міг снаряд, залишений з часів війни.

Это интересно:  Редкий 24-летний Mitsubishi Pajero Evo ищет нового владельца (фото)

[ad_2]


Adblock
detector