Стало відомо, кого Україна готова віддати при обміні на Донбасі (Відео)

25.11.2020   08:14    17387days-ua.com

Обмін полоненими на Донбасі, на проведенні якого до 24 грудня наполягає Україна, буде “паритетним обміном”.

Про це сказав в ефірі телеканалу Апостроф TV радник з інформаційної політики делегації України в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

За його словами, Україна в обмін на українських військових готова віддати затриманих осіб, які воювали проти ЗСУ на Донбасі, зокрема в складі так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Це їхні військовослужбовці або агентура, або співробітники спецслужб. Це достатньо паритетний обмін”, – сказав Арестович.

Это интересно:  Остановиться невозможно: мясные пальчики с хрустящей корочкой (видео)

Радник української делегації у ТКГ наголосив, що Україна на Мінських переговорах домагається, аби російські окупанти звільнили насамперед полонених українських військових.

“Ми наполягаємо на тому, щоб саме військовослужбовців обміняти, тому що ми знаємо практику, коли хапають просто цивільних людей. Їх підводять під статтю так званих “законів” – державна зрада або тероризм – і пропонують на обмін. Хочемо, щоб ця практика припинилася. Тому йде запекла боротьба щодо конкретних людей із конкретними прізвищами”, – сказав про роботу української делегації в ТКГ Арестович.

Это интересно:  Дэвид Линч прислал видеопоздравление Зеленскому (ВИДЕО)

Він підкреслив, що Україна на Мінських переговорах робить усе, аби обмін полоненими на Донбасі відбувся до кінця цього року, та з огляду на поведінку представників РФ під час засідань ТКГ, шанси на це наразі невисокі.

“Якщо казати у відсотках, то, я думаю, 15-20%. Це все російська тактика: вони можуть тягнути до останнього часу і лише за одну добу все вирішити. Це дуже схоже на їхній стиль. Але є приємна новина, яка полягає в тому, що на російську сторону збільшено тиск ОБСЄ, Франції і Німеччини”, – сказав Олексій Арестович.

Читайте також: Арестович уточнив кількість полонених, яких Україна хоче забрати в окупантів Донбасу до Різдва (Відео)

Більше – у прямій мові Олексія Арестовича у відео Апостроф TV.

Это интересно:  Тарифні протести: люди відвідали держдачу Зеленського у Конча-Заспі та залишили вітальну записку

Adblock
detector