Стало відомо, чому США не надають Україні обіцяної військової допомоги на 100 млн доларів (Відео)

21.06.2021   08:35    642


7days-ua.com

Інформація про те, що Вашингтон не надасть Україні раніше обіцяну військову допомогу на 100 млн доларів правдива, але не точна.Як повідомив радник президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван, ідеться про додаткову допомогу, яка мала б бути виділена у разі “подальшого російського вторгнення в Україну”, інформує DW.

Ці кошти не є частиною допомоги Україні на суму в 275 мільйонів доларів, яку раніше погодив на 2021 бюджетний рік Конгрес США, запевнив Салліван у неділю, 20 червня, в ефірі телеканалу FoxNews. “Конгрес асигнував 275 мільйонів доларів на допомогу Україні у цьому році, які мали бути витрачені до вересня. Зараз червень. Ми витратили кожен цент кожного долара цих 275 мільйонів доларів для України”, – заявив радник з нацбезпеки президента США.

Это интересно:  В Запорожье продавщица "освежала" овощи водой изо рта (видео)

Що ж стосується додаткової допомоги Україні на суму 100 мільйонів доларів, то ці кошти, за словами Саллівана, були закладені під час останньої кризи, коли Росія додатково зосередила десятки тисяч своїх військових біля кордонів України. «Коли ці війська були відведені і не увійшли в Україну, ми зберегли ці кошти у резервах на випадок, коли вони стануть необхідними у майбутньому», — пояснив радник Байдена. Він наголосив, що «ідея про те, що ми відмовили в якійсь безпековій допомозі Україні є просто нонсенсом».

Это интересно:  На Київщині водій від руки намалював номер на авто (фото)

Adblock
detector