Стала відома дата початку виробництва Tesla Cybertruck - Новости Ю

Стала відома дата початку виробництва Tesla Cybertruck

15.10.2021   06:00    475

Tesla знову перенесла дебют електричного пікапа Cybertruck.

Источник: avtodream.org

Як повідомляє видання forococheselectricos.com, на цей раз обіцяється випустити його в 2023 році.


Cybertruck автомобіль по-справжньому важкої долі. Зайва футуристичність зіграла з дітищем Ілона Маска злий жарт. Дійшло до того, що з’являлася інформація про невизначеності всередині команди щодо остаточного зовнішнього вигляду автомобіля.

Більш того, тільки недавно спливли фотографії ходового прототипу, що може натякати на те, що Cybertruck досі знаходиться в процесі розробки і до товарної машини ще дуже далеко.


Втім, на цей раз все куди прозаїчніше. Причиною чергового перенесення стали не технічні складності, не невизначеність всередині колективу з приводу тих чи інших деталей, а банальні порушення в ланцюжку поставок. Компанії просто не вистачає торгових суден. Торкнулося це і інших перспективних моделей: вантажівки Semi і спорткара Roadster.

Таким чином, анонсований мало не раніше інших, Cybertruck може виявитися справжнім аутсайдером, вийшовши на ринок куди пізніше Rivian R1T, Chevrolet Silverado EV, GMC Hummer EV і Ford F-150 Lightning.

Сам Ілон Маск покладає дуже високі надії на 2023 рік, коли, на його думку, будуть подолані абсолютно всі труднощі нестачі напівпровідників і логістичні проблеми. А поки що марка зосередиться на існуючому модельному ряду і продовжить нарощувати виробництво актуальних електромобілів.


Adblock
detector