США попередили Туреччину про наслідки військової співпраці з Росією - Новости Ю

США попередили Туреччину про наслідки військової співпраці з Росією

03.10.2021   08:00    619
Рішення Туреччини щодо продовження оборонної співпраці з Росією, зокрема подальшого використання систем С-400, може спричинити «наслідки» для її відносин зі США й іншими країнами НАТО.

Про це заявила в п’ятницю перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман під час телефонного брифінгу для журналістів, передає власний кореспондент Укрінформу.Это интересно:  Новые сепаратисты? Уэльс задумался о независимости

«Ми закликали Туреччину на всіх рівнях та за кожної можливості не зберігати (у себе – ред.) систему С-400 й утримуватися від закупівлі будь-якої іншої російської військової техніки», — заявила представниця Держдепу.

Вона зауважила, що Сполучені Штати продовжать надсилати чіткий сигнал Анкарі про те, «якими будуть наслідки, якщо вони продовжать просуватися в цьому напрямі». При цьому перша заступниця держсекретаря США підкреслила, що російський комплекс ПРО не є сумісним і не може працювати із системами НАТО.

Это интересно:  Минэкономики ФРГ поддержало сертификацию СП-2

Водночас Шерман зауважила, що Вашингтон цінує відносини з Туреччиною, особливо з огляду на її роль у розвитку ситуації в Сирії, а також допомогу, яку турецька сторона надала для безпеки міжнародного аеропорту Кабула під час евакуації в серпні.
Adblock
detector