США готують «цілий список варіантів» у відповідь на агресію Росії — Псакі

03.12.2021   18:00    379

Крім економічних санкцій у відповідь на агресію Росії, які пообіцяв напередодні держсекретар США, офіційний Вашингтон готовий реалізувати цілий список інших опцій, у тому числі щодо посилення оборонної підтримки України.

Источник: www.blackseanews.net

Про це заявила в четвер під час брифінгу в Білому домі речниця адміністрації Байдена Джен Псакі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.


«Державний секретар США проводить тісні обговорення з нашими європейськими партнерами, і всі наші кроки ми робимо в тісній координації з ними», – відповіла Псакі на запитання, яку відповідь готують США на агресію Росії, крім економічних санкцій.

У цьому зв’язку вона підкреслила, що однією із тем консультацій з партнерами є забезпечення допомоги Україні у сфері безпеки.


«Ми вже надали велику допомогу впродовж останніх кількох місяців. Отже, це, очевидно, ще одна сфера, на яку ми маємо звертати увагу», — зазначила речниця Білого дому.

Вона зауважила, що Сполучені Штати у взаємодії із союзниками й партнерами в Європі обговорюють «цілий список варіантів» у відповідь на агресивну поведінку Росії, однак не стала вдаватися в деталі, пославшись на продовження процесу переговорів.

Псакі також повідомила, що Сполучені Штати ведуть прямий діалог із цього питання з російською стороною.

«Ми прямо передали росіянам, якщо вони діятимуть так, як у 2014 році, ми маємо цілий перелік опцій, який зараз перебуває на розгляді», — додала речниця адміністрації США.
Adblock
detector