Справжній джентльмен. Мережу сколихнуло романтичне відео, як Байден дарує дружині кульбабку

30.04.2021   20:07    575


Источник: glavcom.ua

Джо Байден зірвав кульбабу для своєї дружини Джилл Байден на галявині Білого дому
Фото: REUTERS / Jonathan Ernst

Джо Байден зворушив мережу романтичним жестом

Навіть після 43 років шлюбу президент США Джозеф Байден, не втомлюється дивувати першу леді свого серця – Джилл. Байден вирішив подарувати дружині кульбабу перед тим, як вони піднялися на борт літака. Романтичний жест потрапив на відео, яке було опубліковано в твіттері.

У короткому ролику видно, як на шляху до повітряного судна Marine One президент США нахиляється, щоб зірвати кульбабу і вручити її своїй дружині. Пара обмінялася кількома фразами, після чого піднялася на борт.

Это интересно:  Зеленскому представили Киберцентр UA30 (видео)

«Завжди романтичний президент Джо Байден зірвав з трави кульбабу і подарував її першій леді Джилл Байден, коли вони йшли по галявині біля Білого дому», – пише Reuters.


1 з 5 на весь екран згорнути Справжній джентльмен. Мережу сколихнуло романтичне відео, як Байден дарує дружині кульбабку Справжній джентльмен. Мережу сколихнуло романтичне відео, як Байден дарує дружині кульбабку Справжній джентльмен. Мережу сколихнуло романтичне відео, як Байден дарує дружині кульбабку Справжній джентльмен. Мережу сколихнуло романтичне відео, як Байден дарує дружині кульбабку Всі фоторепоратажі


У Мережі активно обговорюють романтичний жест президента:

«Я переглянула це відео п’ять разів, і хочу ще», «Як же це зворушливо», «Як ковток свіжого повітря!», «Він такий милий! Які гарні ці прості речі в житті», «Це геніально, адже це рідкість в наші дні», «Справжній джентльмен», – пишуть в Мережі.

Это интересно:  Як Версаль. Оновлена столична оперета вражає вишуканістю (Відео)


Adblock
detector