Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Споживання пива може бути корисним для серця

22.08.2021   06:30    717

Так мета-аналіз досліджень показав, що вживання пива в помірній кількості знижує ризик серцево-судинних захворювань. Однак вчені підкреслюють, що ця рекомендація актуальна не для всіх. Уникати споживання алкоголю слід неповнолітнім, вагітним, людям з кардіоміопатією або серцевою аритмією, а також із захворюваннями печінки або підшлункової залози.


Робота була представлена ​​в журналі Nutrition, Metabolism and Cardiovascular Diseases. Під помірним споживанням розуміється один напій в день для жінок і два в день для чоловіків. Вчені звертають увагу на переконливі докази значного зворотного зв’язку між вживанням такої кількості пива та ішемічної хвороби серця.


Это интересно:  Названа группа россиян с высокой необходимостью повторной вакцинации от COVID-19

Дослідники відзначають, що в іншому огляді, опублікованому в 2012 році, було виявлено, що основний захисний ефект пива, ймовірно, пов’язаний з поліфенолами в напої. Вони мають антиоксидантні та протизапальні властивості.

Безпосередньо алкоголь теж може приносити переваги. Дослідження 2017 року, опубліковане в British Medical Journal, показало, що у людей, які не вживають алкоголь, ймовірність серцевого нападу в 1,3 рази вище, ймовірність інсульту в 1,1 рази вище, а ймовірність раптової смерті від серцево-судинного події в 1 , 6 рази вище в порівнянні з тими, хто пив в помірних кількостях.

Это интересно:  Як надмірне вживання кави впливає на здоров’я

GreenPost

Adblock
detector