Споживання цього соку знижує ризик захворювання серцево-судинної системи - Новости Ю

Споживання цього соку знижує ризик захворювання серцево-судинної системи

21.09.2021   08:40    265

Здоров’я людини багато в чому залежить від його харчування. Деякі продукти знижують ризики виникнення певних захворювань і допомагають в боротьбі з ними.

Вчені вважають, що чисті фруктові соки нарівні з фруктами мають корисні властивості для здоров’я. За їхніми даними, позитивний ефект від вживання соків досягається завдяки вмісту в деяких з них поліфенолів (потужних антиоксидантів, які допомагають боротися з пошкодженням клітин).

Это интересно:  Фахівці назвали користь і шкоду від споживання свинини


Крім того, поліфеноли можуть знизити ризики розвитку серцево-судинних захворювань, йдеться в дослідженні, опублікованому на сайті Національної медичної бібліотеки США.

Автори дослідження вивчили вплив соку з винограду конкорд на захворювання серцево-судинної системи і прийшли до висновку, що споживання навіть невеликої кількості цього соку може надати позитивний ефект.

У публікації також сказано, що поліфеноли, які містяться в цьому соку володіють і іншими корисними властивостями. Так, вони підсилюють антиоксидантний захист, зменшують ріст атеросклеротичних бляшок, знижують рівень запальних процесів, підсилюють регуляцію артеріального тиску і знижують рівень холестерину.

ukrhealthAdblock
detector