Спецпризначенці ЗСУ взяли участь у масштабних навчаннях ССО Night Hawk 2021. ФОТО - Новости Ю

Спецпризначенці ЗСУ взяли участь у масштабних навчаннях ССО Night Hawk 2021. ФОТО

27.10.2021   08:12    956

Спецпризначенці 73-го морського центру СпП імені кошового отамана Антіна Головатого з 27 вересня по 7 жовтня взяли участь у  найбільших північноєвропейських військових навчаннях сил спеціальних операцій Night Hawk 2021 («Нічний яструб 2021»), що проходили у Данії. Навчання відбувалися на всій території Данії: на суші, у морі та у повітрі, а іноді й у густонаселених районах міст, де вояки відпрацьовували сценарій навчань в умовах наближених до бойових.


Особливістю навчань Night Hawk 2021 є вдосконалення навичок воїнів SOF у сценаріях гібридних загроз і методів ведення війни. Основою цих сценаріїв є особливі умови: коли противник не тільки захоплює критичну інфраструктуру, але й супроводжує це кібератаками на державні установи, дезінформацією та дезорієнтацією суспільства тощо, повідомляє Командування ССО ЗСУ.


SOMTG (Special Operations Maritime Task Group) під час цих навчань разом з колегами SOF країн-партнерів розробляли плани спеціальних операцій, а також безпосередньо проводили їх, включаючи абордажні дії, звільнення заручників та захоплення надважливих об’єктів.

Кількість учасників країн-партнерів нараховує 2500 військовослужбовців з 13 країн: Австрії, Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Словенії, Чехії, Швейцарії та України.

sprotyv.infoAdblock
detector