Спецпризначенці провели антитерористичні навчання на Одещині (відео)

27.04.2021   09:16    378


Источник: glavcom.ua

Спецпідрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції, та ЗСУ взяли участь у міжвідомчих антитерористичних тренуваннях

Фото: ДПСУ

Головний іспит спецпризначенці складатимуть в реальній ситуації на кордоні

Українські спецпризначенці провели антитерористичні тренування в Одеській області. Про це у понеділок повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.«Спецпідрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції, та ЗСУ взяли участь у міжвідомчих антитерористичних тренуваннях, які пройшли на Одещині», – йдеться у повідомленні.

Это интересно:  На Храмовій горі в Єрусалимі сталася пожежа (відео)

Спецпризначенці відпрацювали безпарашутне десантування, спуски з гелікоптера за допомогою бортового обладнання «Адаптер-М1», евакуацію підрозділів після виконання бойових завдань.

Зазначається, що головний іспит спецпризначенці складатимуть в реальній ситуації на кордоні.До слова, українські та турецькі моряки узгодили спільні військові навчання.

Раніше стало відомо, що в навчаннях Cossack mace – 2021 візьмуть учать військовослужбовці Державної прикордонної служби України. У ході маневрів відпрацьовуватиметься підвищення професійної підготовки прикордонних комендатур швидкого реагування. Всього у цих навчаннях візьмуть участь тисяча військових із пʼяти країн.


Adblock
detector