Спеціальні морозильні камери для зберігання вакцин від Covid-19 випускатимуть у Вінниці (Фото)

26.11.2020   18:31    5637days-ua.com

фото: Вінниця News

Такою доброю новиною поділилися на Заводі ГРІН КУЛ Вінницький кластер холодильного обладнанняUBC Group. Його фахівці готові виробляти таке обладнання.

Сьогодні мер Вінниці Сергій Моргунов зустрівся з керівництвом підприємства та обговорив перспективи реалізації проєкту. Для Вінниці він цікавий. Адже, за розрахунками Міністерства охорони здоров’я, у першому півріччі наступного року в Україні почнуть щеплення від коронавірусу, йдеться на сторінці фейсбук Вінниця News.

Вакцина вимагає зберігання та транспортування при температурі – 70 градусів. Тому нам необхідно мати холодильні комплекси у медичних закладах та мобільні камери для дотримання цих умов.

фото: Вінниця News

Розробка агрегатів для забезпечення ультранизьких температур, а також сертифікація нової продукції займе кілька місяців. Далі завод зможе налагодити виробництво установок – не лише для вітчизняного ринку, а і на експорт.

фото: Вінниця News

Також важливо, що уже влітку на підприємстві зможуть приступити до серійного виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Прототип першого апарату вже виготовили.

Это интересно:  Детские снимки знаменитых актёров и актрис (ФОТО)

Розробники компанії готують зразок до проведення державної сертифікації та клінічних тестувань, які триватимуть близько 3-4 місяців.
Adblock
detector