Сovid-19: на Тернопільщині зменшать кількість розгорнутих інфекційних ліжок

17.05.2021   19:46    237


7days-ua.com

Фото ілюстративне

Ситуація із захворюваності на коронавірус у Тернопільській області стабілізувалася. Сьогодні в медзакладах з діагнозом COVID-19 перебуває 504 особи, продовжує хворіти 4500 тисяч осіб.


Як зазначає начальниця департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко, 504 особи знаходяться на стаціонарному лікування, з них 490 потребують кисневої підтримки. 17 пацієнтів знаходяться на апараті штучної вентиляції легень.

Это интересно:  В Индии выявили самое низкое за три месяца число новых случаев COVID-19

«Думаю, ситуація із захворюваністю на коронавірус покращилася через те, що багато людей уже перехворіли. Також чимало осіб вакцинувалися. В області уже імунізовано практично 30 тисяч осіб. Цей незначний імунний прошарок — за рахунок людей, які вже мають антитіла, — дав можливість зупини поширення захворювання», — каже Ольга Ярмоленко.


Это интересно:  Италия «снимает» маски с 28 июня

Лікарні Тернопільщини забезпечені киснем на 90 %. Через зниження захворюваності в області планують зменшити кількість розгорнутих інфекційних ліжок та реорганізувати план надання медичної допомоги хворим пацієнтам із COVID-19. При цьому, Ольга Ярмоленко наголошує, що медзаклади повинні бути готові у будь-який час розгорнути ліжка для надання медичної допомоги пацієнтам із коронавірусом. Додамо, що на Тернопільщині триває вакцинальна кампанія.

Это интересно:  Если сделать обе прививки вакциной AstraZeneca, уровень антител вырастает в три–четыре раза. А если вторую дозу сделать Pfizer – то в 40–60 раз

Повторне щеплення уже почали роботи підопічним геріатричних центрів. Повторну ревакцинацію медиків розпочнуть 20 травня.

Adblock
detector