Солодощі, які можна вживати під час схуднення - Новости Ю

Солодощі, які можна вживати під час схуднення

27.10.2021   13:20    1559

Не завжди треба виключати солодощі з раціону.

Мармелад


Це суцільні вуглеводи — заявлять противники солодкого під час дієти, і матимуть рацію! Але важливо те, що в мармеладі низький глікемічний індекс, через що його дозволено навіть при схудненні. У цих солодощах немає жирів і є корисна клітковина. Тому дієтологи абсолютно не проти, якщо в раціоні буде присутній мармелад. Тим більше, що зараз виробляють солодкість навіть без цукру — з натуральними підсолоджувачами. Головне, уважно читати склад.


Гіркий шоколад

Мастхев під час схуднення. Важливий момент — вміст какао повинен бути більше 70%. Низький глікемічний індекс, відсутність цукру в складі принесуть істотну користь для ласунів під час схуднення. Є також і інші плюси: наприклад, позбавлення від відчуття голоду, поліпшення настрою, стимуляція роботи головного мозку, а какао-боби з антиоксидантами і антибактеріальними речовинами допоможуть захиститися від процесу старіння, мікробів. За рахунок всього цього відбувається зниження рівня кортизолу, або гормону стресу.

Цукерки

Навіть шоколад зараз виробляють без цукру з натуральними підсолоджувачами. Зверніть увагу на те, що в такі солодощі зазвичай додають фруктозу, яка у величезній кількості може призвести до негативного впливу на здоров’я людини. Звертайте увагу на склад подібних продуктів. Кращим замінником цукру дієтологи визнають стевію, адже вона набагато солодша за цукор, не містить калорій, не засвоюється в організмі, а також зміцнює імунітет, відмінно впливаючи на роботу кишечника за рахунок пребіотика інуліну.
Adblock
detector