Сліпили лазерами і кидали каміння: велика група мігрантів проривалась через кордон Польщі (Відео) - Новости Ю

Сліпили лазерами і кидали каміння: велика група мігрантів проривалась через кордон Польщі (Відео)

23.11.2021   12:24    345


7days-ua.com

Фото – Твіттер Міноборони Польщі

Група з близько 150-ти агресивно налаштованих іноземців намагалася прорватися на територію Польщі біля села Дубичі Церковні.Про це повідомляє “Європейська правда“.

“21 листопада на охоронюваній ділянці у районі Дубичі Церковні близько 150 агресивних іноземців намагалися проникнути на територію Польщі. Атаку на польському кордоні контролювали білоруські служби”, – йдеться у Twitter прикордонної служби Польщі.

“Атака почалася із закидання камінням польських постів. Потім було засліплення ліхтариками та лазерами, через огорожу з колючого дроту перекинули дерев’яний місток, і таким чином мігранти почали намагатися прорватися”, – цитує RMF 24 представницю прикордонної служби Анну Михальську.

В результаті, за її словами, до Польщі проникли 70 людей. Їх затримали, поінформували про обов’язок залишити територію Польщі та доставили до кордону. В інциденті ніхто не постраждав. Загалом за останню добу прикордонники зафіксували 346 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю до Польщі. За пособництво було затримано троє осіб: двоє громадян Сирії і один — Грузії.

За даними прикордонної служби, з початку 2021 року зареєстрували вже понад 35 тисяч спроб незаконного перетину кордону з Білорусі. Абсолютна більшість з них, понад 17 тисяч, сталися у жовтні, в листопаді — вже понад 6000. З початку міграційної кризи на кордоні затримали вже понад 300 водіїв, які допомагали мігрантам продовжити подорож далі вглиб території ЄС. 

  


Adblock
detector