Гороскоп на 16 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Скільки часу необхідно для відновлення після недосипу

14.09.2021   22:40    707

Дослідження показало, що відновлення після дефіциту сну вимагає більше часу, ніж це може здатися. Важливість адекватної кількості сну надзвичайно важлива для нашого здоров’я.

Якщо ви цілий день позіхаєте після не надто тривалої ночі сну, то є одним з мільйонів людей по всьому світу, які страждають від недосипу. Це дуже серйозна проблема, що впливає на психічне і фізичне здоров’я. Проблеми зі сном створили справжню глобальну епідемію, яка загрожує якості життя до 45% жителів нашої планети.

Это интересно:  Чи допоможе нетривалий сон не вирішити проблему його постійного дефіциту?


Прийнято вважати, що дефіцит сну в молодості не є небезпечним. Достатньо кілька разів виспатися добре, і можна нібито повністю повернутися до норми. Але недавнє дослідження показало, що це не так. 13 осіб у віці від 20 до 40 років, які 10 ночей отримували на 30% менше сну, ніж це потрібно, в повному обсязі відновили більшу частину своїх когнітивних процесів після 7 ночей необмеженого відпочинку.

Это интересно:  Вживання кавуна з насінням може нашкодити здоров’ю людини

Це добре організоване і проведене невелике дослідження, що вивчило вплив часткового недосипу. Його проводили вчені з США. За 7 днів адекватного за тривалостю сну час реакції покращився і повернувся до вихідного рівня, а ось інші когнітивні завдання, включаючи точність виконання тих чи інших дій, не повернулися до норми. Зокрема, за 7 днів не відновилися такі найважливіші характеристики в роботі мозку, як пам’ять і швидкість обробки інформації. Цілком можливо, що їм потрібно більше часу.

Это интересно:  Названы три преимущества дневного сна для здоровья

zdorovia.com.ua

Adblock
detector