«Ситуація була дуже дивна», — у ТКГ сказали, чим завершилось засідання про відновлення режиму тиші на Донбасі (Відео)

29.04.2021   14:07    17597days-ua.com

Кімната, з якої делегація України бере участь в онлайн-засіданнях ТКГ. Фото – ФБ Гармаша

В ході засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі 28 квітня сторони розглядали питання про відновлення режиму тиші на Донбасі, однак до конкретного рішення справа не дійшла.Про це представник України у ТКГ Сергій Гармаш завив в ефірі “5 каналу“.

“Ситуація була дуже дивна”, – сказав Гармаш про засідання Тристоронньої контактної групи .

Это интересно:  "Перед моїм обличчям ж*пи не буде". Кива посварився з журналістом у суді по справі Медведчука. ВІДЕО

Він пояснив, що на відновленні режиму тиші і запровадженні «Великоднього перемир’я» в ході засідання несподівано почала наполягати Росія. Однак підписати підсумковий документ не дозволила позиція  представників самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

«Ми знайшли компромісні формулювання, але все закінчилося тим, що представники Росії і ОРДЛО заблокували ось це компромісне рішення. З цього я зробив висновок, що весь цей п’ятигодинний «дипломатичний спектакль» був спрямований тільки на те, щоб сказати нам, що вони справді суб’єкти і що вони мають право на якесь реальне врегулювання питань», — резюмував Гармаш.

Это интересно:  Ізраїль знищив офіс голови служби безпеки «Хамас» (відео)

За словами Сергія Гармаша, наступне засідання Тристоронньої контактної групи заплановане на 19 травня.

Читайте також: Україна заявила про суттєвий прогрес у Мінських переговорах

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше українська делегація в ТКГ інформувала, що в ході засідання безпекової підгрупи ТКГ в першому читанні було погоджено пункти документа про відновлення режиму тиші на Донбасі.

Это интересно:  У Одесі на вулиці знайшли дитину (відео)

Більше подробиць про засідання ТКГ 28 квітня, в ході якого не вдалося домовитись про новий режим тиші на Донбасі, — у прямій мові Сергія Гармаша у відео «5 каналу«.


Adblock
detector